Język chorwacki

Lingua-IT oferuje tłumaczenia zwykłe i przysięgłe na język chorwacki. Przykładamy ogromna wagę, żeby wszystkie tłumaczenia na język chorwacki  wykonywane były przez tłumaczy odznaczających się wieloletnim doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (tłumaczenia branżowe). Dzięki bardzo starannie dobranemu zespołowi tłumaczy wykonywane przez Lingua-IT tłumaczenia cechuje wysoka jakość, precyzyjność, adekwatność słownictwa, wierność oryginałowi i dbałość o formę. Ponadto każde wykonywane przez nas tłumaczenie i dane Klienta traktowane są jako poufne. Klienci mogą mieć pewność, że ich tekst nigdy nie znajdzie się w niepowołanych rękach.

Dlaczego chorwacki?

Język chorwacki–to język słowiański należący do podgrupy języków południowosłowiańskich. Języka chorwackiego używa się głównie w Chorwacji, przez Chorwatów w Bośni i Hercegowinie

Klientom Lingua-IT oferujemy nowoczesne treningi językowe pozwalające na podniesieniu swoich kompetencji językowych w zakresie języka chorwackiego. A wszystkim którzy potrzebują przetłumaczonej na język chorwacki dokumentacji biznesowej i branżowej oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe.

Najczęściej tłumaczone na język i języka chorwackiego teksty:

  • strony internetowe oraz oferty handlowe
  • dokumentacja firmowa (oferty, faktury, korespondencja handlowa, foldery reklamowe)
  • dokumenty marketingowe
  • dokumentacja medyczna
  • tłumaczenia przysięgłe aktów notarialnych, akty wydane przez urząd Stanu Cywilnego
  • dokumentacja prawna, finansowa i księgowa przedsiębiorstwa

Zostaw telefon - oddzwonimy